Karşıyaka / İzmir

0 507 920 74 57 merhaba@custom35.com

Custom Motor

Size özel tasarlanmış bir motor, motorunuzun size olan aitlik hissini daha da fazla arttıracağı gibi motorunuzun da dünya üzerinde tek olmasını sağlayacaktır. Custom Design motor çalışmalarımızda en iyi endüstriyel tasarımcıların yönetiminde çalışmaktayız.

Güzel bir motorunuz var, motorunuzu seviyorsunuz da ama neden bu motor dünyada tek olmasın, neden havalı bir şekilde benzinlikte durmuş benzin alırken yanınıza aynı motor yanaştığınızda motorunuz sıradan hale gelsin! Kim özel olmayı istemez ki? Kişiye özel motor tasarımları ve custom motor yapan firmalar ne güne duruyor!

Yıllarca televizyonda özel tasarım motorsikletler yapan programları hayranlıkla izleyen biriyseniz, custom motor Türkiye‘de olmaz diye üzülmeyin! Ya da bizim gibi İzmir’de yaşıyorsanız İstanbul’da custom motor yaptırılabilir ancak diye üzülmeyin! Custom motorsiklet yapımı günden güne daha popüler hale gelmeye başlıyor, yol arkadaşımızı daha özel, biricik kılmak adına “Custom motor parçaları araştırıyoruz, ufak tefek değişiklikler, eklemeler yapıyoruz ama bize yetmiyor” diyenlerdenseniz ya da arasıra custom motor için sahibinden gibi 2. el sitelerde dolanıp satılık custom motorlara bakanlardansanız, Custom35 tam da ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada! Custom motor fiyatları cep yakar diye düşünmeyin, sizin için en özel olanı tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz!

Asi ve özgür ruhlu motorcular olarak fabrikasyon motorlar bu ruha ters düşmüyor mu sizce? Artık custom motorsiklet kültürü giderek yaygınlaşıyor, internetten, forumlardan fikir almak ve usta bir custom motorsiklet firmasıyla çalışmak çok kolay, tek yapmanız gereken hayallerinizi süsleyen fikirlerle birlikte bize gelmek!

Bir çok güzel custom modelini aşağıdan da inceleyebilirsiniz, motorunuz ne büyüklükte, ne marka ne model olursa olsun custom olmayı hakediyor!

İzmir’de custom motor tasarımı yaptırmak istiyorsanız, custom motor fiyatlarını merak ediyorsanız bize whatsapp üzerinden ulaşabilir veya arayabilirsiniz, custom motor tasarımı yapan ekibimiz motorunuzun projelerini hazırlamak üzere sizi bekliyor! Motor sürücülerinin, sürüş deneyimlerini daha da yukarı taşıyıp, bu özgür ruhu hem özgünleştirmek hem de daha da özgürleştirmek için çalışıyoruz.

Bizim gibi düşünen güzel insanlarla çalışmaya başladığımız an o güzel insanlar da ekibimizin bir parçası olmuş oluyor, hatta isterlerse bu süreç boyunca yanımızda da yer alabiliyorlar hem süreci hızlandırıyor hem de onlar da bu süreçten keyif alıyorlar, birlikte kesilecek, biçilecek, eklenecek, eksiltilecek parçaları seçiyor, çalışmaları özenle adım adım yürütüyoruz.

Motorsiklete binmek arabaya binmek gibi olmuyor, daha özel, daha içselleştirilebilir bir ilişki oluyor, bu sebeple custom motor sürecinde de keyif aldığımız estetik ve güzel bir iş çıkartmak bizim için çok önemli! Üretmeyi seviyoruz, custom motor işine önem veriyor ve en iyisi için çalışıyoruz. İzmir’de custom motor tasarımı için, tanışmak, oturup bi kahve içmek için bize ulaşabilirsin, hiç bir şey olmasa bile en azından keyifli bir sohbet ederiz!