Karşıyaka / İzmir

0 507 920 74 57 merhaba@custom35.com

Motor Tshirt

Özel Tasarlanmış Motorcu Tshirtleri – İzmir’de Motorcular İçin Özgün Tasarımlı Tshirt Baskısı

Bu tasarımlara bayılacaksınız çünkü bu tasarımlar bizi anlatıyor, motorculara özel tshirt tasarımları!

Sizin de motorcu bir kaç arkadaşınız var ve siz de kendinize özel tasarlanmış tshirtler mi istiyorsunuz? Öyle sıradan tasarımlar değil, sizin beklentilerinize, isteklerinize, sevdiğiniz şeylere göre tasarımlar!

Önce kendi grubunuzu belirliyorsunuz! Örneğin Karşıyaka’da Erturgut Riders için yaptığımız tshirtler! Öncelikle bize 10 kişilik bir grup olarak geldiler ve bir sanat merkezi olduklarını ve tshirt tasarımı istediklerini belirttirler. Tshirtlerinde hem sanat hem motorcu ruhu olmalı bu ikisi harmanlanarak tshirt tasarımına yansımalıydı!

Onları dinledik, beklentilerini, sevdikleri şeyleri öğrendik ve kendi butik motor grupları için tasarıma başladık, beyaz tshirt üzerine siyah bir logo ve siyah tshirt üzerine beyaz bir logo istiyorlardı, tshirt tasarımları için her şeyi netleştirdik, tasarımı bitirdik ” baskılı tshirt yaptırmak istiyorum” ama kaliteli olsun diyorlardı ve tam istedikleri kalite tshirtleri kendilerine teslim ettik.


İzmir’de tshirt tasarımı isteyenlere özel kaliteli tshirt tasarımlarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz! İzmir’de tshirt baskısı için sadece baskı değil kaliteli bir tasarım hizmeti için bizden tshirt tasarım fiyatı ve tshirt baskı fiyatı alabilirsiniz.


İzmir’de Kaliteli Tshirt Baskısı ve Özgün Tasarım Tshirtler

Ayrıca illa ki tasarım bir logo da yaptırmak zorunda değilsiniz, eğer sizin beğendiğiniz güzel bir tasarım varsa onu da tshirt’e basabilir, sadece tshirt baskı hizmeti de verebiliriz. Kaliteli bir tshirt baskısı istiyorsanız, konuyla ilgili bizden bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli
Hızlı
Özgün
Yıkamaya Dayanıklı
Birinci Sınıf Kumaş
En İyi Baskı Teknolojileri


Herkesin kendi stilini yansıtacağı tshirt tasarımları sizi bekliyor!